RSS
środa, 19 grudnia 2012
Renowacja dachu z prądem czasu przysporzy wszelkiemu użytkownikowi wiele ambarasu. Ażeby nie doprowadzić do sporych kłopotów, dziury czy pustki w poszyciu należy plombować adekwatnie szybko.
środa, 07 listopada 2012
Uszczelnianie dachu jest sprawą, który z niekiedy dotyka wszelkiego. Zaspy na poddaszu czy strumienie wody nie tylko wpływają na nasz wygodę,ale potrafią doprowadzić do poważniejszych problemów. Należy zareagować i skasować przeciek jak najszybciej.

10:59, silesiapaintball
Link
czwartek, 27 września 2012
Kiedy zaczynają wiać silne jesienne wiatry, niejeden właściciel domu zaczyna się martwić o swój dach. farba do metalu
wtorek, 25 września 2012
Deszcz, podmuchy wiatru, odgłosy komunikacji czy przelatujące nad głowami samoloty - czy wobec hałasu jesteśmy bezbronni? Odpowiedź brzmi - nie. Każdy może przyczynić się do obniżenia poziomu natężenia dźwięków, jakie go otaczają. Dlaczego nie uczynić pierwszego kroku we własnym domu, dobierając nowoczesny dach, który stanowi jednocześnie barierę dźwiękochłonną?
poniedziałek, 24 września 2012
Folie wstępnego krycia są materiałem niezastapionym, zapewniającym ochronę dachu i jego prawidłowe funkcjonowanie. Trzeba jednak pamiętać, że są one projektowane z przeznaczeniem do konkretnego celu i w związku z tym mają pewne ograniczenia techniczne. Dlatego nie można narażać folii na warunki, do których nie zostały stworzone i przestrzegać zasad określonych przez ich producentów- przede wszystkim folie wstępnego krycia charakteryzują się ograniczoną odpornością na promieniowanie słoneczne, nie można ich też stosować jako sezonowej osłony dachu.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6